FRH - Federatia Romana de Haxball
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PROj-CN

+4
elite
Ganja
Floyd
Rose.
8 posters

Go down

PROj-CN Empty PROj-CN

Post by Ganja December 5th 2014, 16:19

http://www.haxballtube.com/watch/7754a323af
 
 Nu vreau sa-mi sariti in cap sau sa credeti ca am ceva cu cu cineva.
Fac reclamatia asta pentru ca mi-a cerut echipa lucrul acesta.
 Vreau doar sa analizati partida si sa va uitati la ping-urile coechipierilor mei,Eu nu am fost la meci sa pot schimba ceva in asta. Voi respecta decizia voastra si sper ca va fi cea mai inteleapta din partea voastra,Peace.
Ganja
Ganja
FRH Player

Posts : 255
Age : 30
Location : Constanta

Back to top Go down

PROj-CN Empty Re: PROj-CN

Post by Rose. December 5th 2014, 16:23

Degeaba faci reclamatie , daca jucatorii tai nu au spus inainte ca au lag nu conteaza .

Aici comenteaza doar capitanii si cocapitanii ambelor echipe, incetati sa va mai bagati, next warn.
Rose.
Rose.
FRH Player

Posts : 402
Age : 26

Back to top Go down

PROj-CN Empty Re: PROj-CN

Post by Ganja December 5th 2014, 16:26

Nu aveam nevoie de comentariile tale Rose.. Vrei ceva de la mine ?
Ganja
Ganja
FRH Player

Posts : 255
Age : 30
Location : Constanta

Back to top Go down

PROj-CN Empty Re: PROj-CN

Post by Floyd December 5th 2014, 16:26

Dupa cum ti-am mai spus, colegii tai aveau lag pe hostul pe care am inceput sa jucam, dupa 3 minute am hotarat ca nu are rost sa continuam asa si am schimbat hostul, i-am pus pe ei sa aleaga ca sa nu fie probleme, am jucat la dunno, ei au vrut sa incepem.
La primul gol nu pare a fi deloc lag ( la faza respectiva )
La al doilea gol, noi eram in atac, iar jucatorul vostru respectiv turcul Mike Tyson avea lag (presupun) insa oricum nu putea participa la aparare, in plus, aveati si voi admin, puteati sa puneti pauza, dar voi ati continuat asa, nu suntem obligati sa punem noi pauza pentru voi.
La al treilea gol doar se poate vorbi despre lag.
Floyd
Floyd
FRH Player

Posts : 181

Back to top Go down

PROj-CN Empty Re: PROj-CN

Post by Alexis December 5th 2014, 18:46

In locu vostru imi era si rusine sa mai comentez si sa fac reclamatie, si mai bine taceam. De ce ?

1. Ati jucat cu 2 jucatori daca nu ma insel care nu aveau ce cauta in line up, erau adaugati de catre un jucator care nu are drept sa adauge alti jucatori (faza cu o sa confirme Ganja e o prostie, nu veni sa imi spui ca au fost adaugati regulamentar jucatorii ca va confrima Ganja ca nu exista  asa ceva, am acceptat noi ca sa nu fie defwin si sa jucam meciul, care oricum trebuiau adaugati cu 15 minute inainte de meci si i-ati pus cu 15 dupa)

2. Am si schimbat hostul pentru voi si voi nu ati protestat nimic pe al doilea, ati zis "hai lasa ca jucam asa" practic nu prea va interesa dar faceti reclamatie, noi am continuat la fel, chiar daca aveati lag ati continuat meciul si l-ati si terminat, ca veniti dupa meci sa ziceti ca au avut lag e degeaba. Nu cred ca noi v-am obligat sa jucati unde vrem noi, pur si simplu turcu avea probleme cu netu iar eLite are ping bug la RDS si Vlad la fel din cate stiu avand net-uri mai slabute, iar atunci nu aveam host bun care sa nu fi avut RDS si strain nu gaseam.

Iar la goluri nu am ce spune, la al doilea gol daca a avut lag Mike cu ce a influentat golul? La al treila probabil.

Terminati cu reclamatiile astea de tot rahatu, am pierdut, hai sa cautam un motiv de reclamatie, si ala pe care il gasiti e cu lagu, oameni buni, nu e logic ca daca nu ai conditii bune undeva de joc sa nu joci acolo? Nu sunteti si nici nu aveti cum sa fiti obligati.

Cat despre reclamatia asta, ganja pur si simplu arunca rec-ul acolo si zice ca echipa lui a avut lag, sa nu se uite el si sa dea niste minute sau orice, sa se uite si sa se chinuie staful sa vada, de ce eu.. asta e reclamatie?
Alexis
Alexis
FRH Player

Posts : 340

Back to top Go down

PROj-CN Empty Re: PROj-CN

Post by Ganja December 5th 2014, 19:06

Eu am facut asta doar ca mi-au zis astia,nu am fost la meci Smile) Nu va mai atacati atat :*
Ganja
Ganja
FRH Player

Posts : 255
Age : 30
Location : Constanta

Back to top Go down

PROj-CN Empty Re: PROj-CN

Post by elite December 5th 2014, 19:09

Minute : Golul 1 ( 4:50 ) - eLiTe+ ping 320 ( jalon la faza aia )
Golul 2 ( 13:59 ) - eLiTe+ ping 268 ; Mike Tyson 800 ( jalon x2 )
Golul 3 ( 18:35 ) - Vlad ping 332
elite
elite
FRH Player

Posts : 569

Back to top Go down

PROj-CN Empty Re: PROj-CN

Post by Sabz December 5th 2014, 19:13

In mod normal daca vi se intampla sa aveti lag la un gol primit, ii cereti echipei adverse fair-play. Din moment ce voi nu ati facut acest lucru, complaintu nu are nicio valoare. Inafara de asta, puteati foarte simplu sa cereti sa jucati pe alt host, nimeni nu va oprea.

Aici comenteaza doar capitanii si cocapitanii ambelor echipe, incetati sa va mai bagati, next warn.
Sabz
Sabz
FRH Player

Status : https://youtu.be/O1GqLzZn3IU

Posts : 407
Age : 25
Location : Bucuresti

Back to top Go down

PROj-CN Empty Re: PROj-CN

Post by Alexis December 5th 2014, 19:14

eLite ai cerut fp dupa golul 1? nu, dupa golul 2? nu, golul 3 daca vrei il anulam dar celalalte goluri degeaba, tot meciu ai avut lag nu numai la goluri asa ca lasa, sa nu fi jucat meciul si aia era, ar fi trebuit sa inveti de la meciul cu ET ca daca ai lag nu continui meciu, dar in cazul tau tu ai lag peste tot iar turcu avea probleme cu netu, practic aveai ping mare la toate golurile, orice gol dadeam noi tu zici aici ca ai avut lag si gata se anuleaza, calm ca nu e asa.

@Ganja, cine se ataca? Sad
Alexis
Alexis
FRH Player

Posts : 340

Back to top Go down

PROj-CN Empty Re: PROj-CN

Post by Chad December 5th 2014, 20:14

in primul rand, chiar daca nu am voie sa postez aici, o fac ca probabil nu intelegeti ce a zis PRO :
''NU NE PASA DACA ATI AVUT LAG. ESTE PROBLEMA VOASTRA''
a zis clar sa nu mai veniti cu reclamatii ''lag'' ca o sa fie respinse
in al doilea rand, invatati sa pierdeti asa cum a zis si alexis, este doar un joc!

Chad
FRH Player

Posts : 70

Back to top Go down

PROj-CN Empty Re: PROj-CN

Post by PRO December 5th 2014, 20:48

V-am rugat frumos sa nu mai faceti plangeri legate de ping, nu cred ca e asa de greu de inteles. Daca aveti nelamuriri puteti sa cititi ce am postat la plangerea PROj - ET sectiunea cu ping-ul.
Topic Closed





P.S - Va rog sa nu mai faceti chat inutil pe forum de acum inainte sau sa va dati cu parerea atata timp cat nu aveti nicio legatura cu plangerea curenta si nu v-a cerut nimeni asta.
PRO
PRO
FRH Player

Posts : 106
Location : C:\\Windows\System32

Back to top Go down

PROj-CN Empty Re: PROj-CN

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum