FRH - Federatia Romana de Haxball
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube

2 posters

Go down

YouTube Empty YouTube

Post by C.Ionut September 28th 2016, 00:25

Salut!

Poate va mai aduceti aminte de mine, nu mai joc Haxball, dar fac LIVE STREAM din ce in ce mai serios, mai jos aveti canalul meu. Inainte stiu ca se filmau meciurile acum vad ca nu mai filmati, dar in ligile mari se face asta...daca vreti va pot ajuta, daca nu ne intelegem la program, iau filmarile si le pun pe toate intr'una, inca invat sa editez video-uri, daca aveti voi oameni e chiar mai bine Smile Sunt fondator pe o comunitate destul de veche: www.esports.ro . Avem si server ts3: ts.esports.ro . Am vazut ca aveti un server provizoriu, va putem ajuta si cu serverul de ts pt ca avem 2 momentan. O sa putem oferi si premii gen tricouri/cani etc...daca sunteti dispusi sa colaboram, astept sa ma contactati Smile 
Ps: www.esports.ro/forum abia l'am deschis, daca vreti, va putem ajuta si cu forumul. Voi stiti mai bine, eu va pot oferi seriozitate pe termen lung. Electronic Sports Romania are peste 10 ani de activitate in domeniu, doar ca nu s'a investit timp in dezvoltare, ceea ce urmeaza sa se intample. Cine vrea sa mai discutam, ma gaseste pe ts, pe email, pm aici... 

www.youtube.com/cionut

C.Ionut
FRH Player

Posts : 3

Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by elite September 28th 2016, 00:50

Unde e activitatea de 10 ani in domeniu ca nu o vad. Sad
elite
elite
FRH Player

Posts : 569

Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by C.Ionut September 28th 2016, 01:10

Ai un nr de telefon si o adresa de email pt mai multe detalii Smile

C.Ionut
FRH Player

Posts : 3

Back to top Go down

YouTube Empty Re: YouTube

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum