FRH - Federatia Romana de Haxball
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DM of the Season

+21
TalixD
DrG
elvedi
♥ ηєумαя ♥ .
Sabz
Mahrez
Gerew
elite
kurveS
El Nino
champion
Vlad
Pjanic
Dr. Dre
Perseu
hyo1
Trudix
Rak
sc30
Soul.
Alexis
25 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

DM of the Season Empty DM of the Season

Post by Alexis February 26th 2016, 22:32

DM of the Season MIgbAg2


1. DrG: 9 goals, 10 assists - 104 XP | 7 votes
2. ♥ ηєумαя ♥: 6 goals, 2 assists - 39 XP | 5 votes
3. 98CLS®: 8 goals, 11 assists - 84 XP | 3 vote
4. Ron: 6 goals; 3 assists - 42 XP | 2 votes
5. Deliric: 5 goals, 5 assists - 63 XP |
6. JULYANftw: 4 goals, 5 assists - 54 XP |







You can vote only 1 player

Teammates votes are not allowed

Deadline: 04.03.2016


VOTE FAIR!


Last edited by Alexis on February 27th 2016, 22:21; edited 2 times in total
Alexis
Alexis
FRH Player

Posts : 340

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Alexis February 27th 2016, 16:55

♥ ηєумαя ♥ -> a evoluat mult si a tinut echipa tot sezonu pe primele locuri
Alexis
Alexis
FRH Player

Posts : 340

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Soul. February 27th 2016, 17:00

ney a reusit sa evolueze mult sezonul asta si sa isi foloseasca insfarsit capul ala, dupa 2 ani.. A reusit sa tina echipa sus tot timpu, bft neyminati.
Soul.
Soul.
FRH Player

Posts : 408
Age : 25

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by sc30 February 27th 2016, 17:10

ron sezon bun (good ssn)


Last edited by sc30 on February 27th 2016, 18:55; edited 1 time in total

sc30
FRH Player

Posts : 83
Age : 24
Location : Galati

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Rak February 27th 2016, 17:16

drg - cel mai bun dm


Last edited by Rak on February 27th 2016, 19:13; edited 1 time in total
Rak
Rak
FRH Player

Posts : 147
Age : 24

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Trudix February 27th 2016, 17:21

Deliric
Trudix
Trudix
FRH Player

Posts : 72
Age : 25
Location : Pe scaun.

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Rak February 27th 2016, 17:35

La Voir wrote:ney sa zicem
Teammates votes are not allowed
Rak
Rak
FRH Player

Posts : 147
Age : 24

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by hyo1 February 27th 2016, 17:40

DrG chiar daca nu a fost cel mai bun sezon al lui ramane poate cel mai bun jucator al momentului in frh
hyo1
hyo1
FRH Player

Status : ????

Posts : 206
Age : 27
Location : Bucharest

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Perseu February 27th 2016, 17:49

Drg - un jucator bun

Perseu
FRH Player

Posts : 105
Age : 24
Location : Bucuresti

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Dr. Dre February 27th 2016, 17:52

votez ron


Last edited by La Voir on February 27th 2016, 19:06; edited 1 time in total

Dr. Dre
FRH Player

Posts : 107

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Pjanic February 27th 2016, 18:08

♥ ηєумαя ♥ - si-a facut bine treaba atat in def cat si in atac, un sezon reusit pt el si pentru echipa lui
Pjanic
Pjanic
FRH Player

Posts : 103
Age : 25

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Vlad February 27th 2016, 18:11

98Class- Rau la gura , dar a facut un sezon bun.

Vlad
FRH Player

Posts : 230

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by champion February 27th 2016, 18:53

DrG-best dm
champion
champion
FRH Player

Posts : 313
Age : 29
Location : Sofia

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Vizitator February 27th 2016, 19:03

Neymar.

Vizitator
Guest


Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by El Nino February 27th 2016, 19:14

Votez Drg !

El Nino
FRH Player

Posts : 16

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by kurveS February 27th 2016, 19:40

drg , jucator complet
kurveS
kurveS
FRH Player

Posts : 55

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by elite February 27th 2016, 21:02

DrG, cel mai tehnic jucator pe care il cunosc, dupa mine.Chiar daca poate evolua pe toate posturile, il votez ca dm. Felicitari DrG!
elite
elite
FRH Player

Posts : 569

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Gerew February 27th 2016, 21:16

Pe mine nu m-ai pus in mm nu ai vazut cate goluri si assituri am?
dau pe afara + am fost capitan deci DM OF THE SEASON TO ME

Gerew
FRH Player

Posts : 81

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Gerew February 27th 2016, 21:52

VOTEZ CERSETORU DIN GARA DE NORD CLASS pentru ca .. ceilalti sunt slabi ?

de fapt votez pe drg bag pula are skill spam il rup la pool d-astea

Gerew
FRH Player

Posts : 81

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Mahrez February 28th 2016, 11:48

1. Fain blat cu DrG manilor, ney avea 6 voturi din 6 posturi iar acum brusc 3 din ele sunt editate cu voturi pentru DrG - Prin urmare, nu poti da edit la propriul post, doar un admin poate.
2. Voi il votati pe DrG pentru ca are goluri, assisturi si ca e vechi, sa fim seriosi, DrG a jucat si AM si pentru ca e vechi nu e motiv, aici sa voteaza jucatorul sezonului nu al sezoanelor din urma.

Votez Class pentru ca a evoluat mult in ultimul timp, dar oricum blatul va castiga deci nu mai are sens votul meu.

Termină-te!
Mahrez
Mahrez
FRH Player

Posts : 276

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Sabz February 28th 2016, 12:19

votez ney, gata bai blatistilor il tot votati pe drg dar nu vedeti ca ney e 2 clase peste el
Sabz
Sabz
FRH Player

Status : https://youtu.be/O1GqLzZn3IU

Posts : 407
Age : 25
Location : Bucuresti

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Alexis February 28th 2016, 13:43

Mahrez wrote:1. Fain blat cu DrG manilor, ney avea 6 voturi din 6 posturi iar acum brusc 3 din ele sunt editate cu voturi pentru DrG - Prin urmare, nu poti da edit la propriul post, doar un admin poate.
2. Voi il votati pe DrG pentru ca are goluri, assisturi si ca e vechi, sa fim seriosi, DrG a jucat si AM si pentru ca e vechi nu e motiv, aici sa voteaza jucatorul sezonului nu al sezoanelor din urma.

Votez Class pentru ca a evoluat mult in ultimul timp, dar oricum blatul va castiga deci nu mai are sens votul meu.

Termină-te!

copil prost si obsedat, noi nu suntem disperati ca voi ma rahatilor, oricum suntem peste voi la orice ore ne doare fix in pl de astea, voi va dati viata sa iesiti cei mai votati, nu vedeti in plm ca unu isi face alt cont sa se voteze, altii tot de la voi din echipa va voteaza pe voi, ce pula mea sunteti asa obsedati ma de jocu asta? DrG a fost cu 20 de clase peste toata echipa voastra, are cel mai mult XP, cum rasa ma-tii sa spui ca nu merita drg? neymar nici nu trebuia sa il pun ca e pe 6, sa zica mersi, i-am mai pus si 6 xp in plus, voi nu o sa ajungeti niciodata nicaieri cu atitudinea asta de ofticati infecti, ati stat sa vedeti cine are cele mai multe voturi ca sa votati pe ala cu cele mai putine ca sa iasa de la echipa voastra, sunteti inapoiati rau nu am ce sa zic despre voi, din cate vedeti sunteti genu' de retarzi care trag liga in jos, care ne fac de ras
Alexis
Alexis
FRH Player

Posts : 340

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by ♥ ηєумαя ♥ . February 28th 2016, 13:47

Alexis wrote:
Mahrez wrote:1. Fain blat cu DrG manilor, ney avea 6 voturi din 6 posturi iar acum brusc 3 din ele sunt editate cu voturi pentru DrG - Prin urmare, nu poti da edit la propriul post, doar un admin poate.
2. Voi il votati pe DrG pentru ca are goluri, assisturi si ca e vechi, sa fim seriosi, DrG a jucat si AM si pentru ca e vechi nu e motiv, aici sa voteaza jucatorul sezonului nu al sezoanelor din urma.

Votez Class pentru ca a evoluat mult in ultimul timp, dar oricum blatul va castiga deci nu mai are sens votul meu.

Termină-te!

copil prost si obsedat, noi nu suntem disperati ca voi ma rahatilor, oricum suntem peste voi la orice ore ne doare fix in pl de astea, voi va dati viata sa iesiti cei mai votati, nu vedeti in plm ca unu isi face alt cont sa se voteze, altii tot de la voi din echipa va voteaza pe voi, ce pula mea sunteti asa obsedati ma de jocu asta? DrG a fost cu 20 de clase peste toata echipa voastra, are cel mai mult XP, cum rasa ma-tii sa spui ca nu merita drg? neymar nici nu trebuia sa il pun ca e pe 6, sa zica mersi, i-am mai pus si 6 xp in plus, voi nu o sa ajungeti niciodata nicaieri cu atitudinea asta de ofticati infecti, ati stat sa vedeti cine are cele mai multe voturi ca sa votati pe ala cu cele mai putine ca sa iasa de la echipa voastra, sunteti inapoiati rau nu am ce sa zic despre voi, din cate vedeti sunteti genu' de retarzi care trag liga in jos, care ne fac de ras

Eu nu am observat ca mad sa te injure sau ceva gen , vad ca ai o atitudine total aiurea , ne-am facut conturi sa ne votam tu chiar esti distrus ? Lv cu rap nici nu stiau cum sta treaba cu sistemu' de vot si da probabil daca era poll ne-am fi votat singuri , dar nu stiu ce sa zic despre voi . Mereu ma bagi pe mine in conversatia ta cu mad . spui ca a fost drg cu 20 clase peste noi , scuteste-ma ma bunule daca esti asa smecher vedeti de treaba ta , noi futem liga ? uita-te la atitudinea ta si fii serios in sloboz ca deja m-am convins , fara admin cu admin ai aceeasi atitudine doar ca -admin nu o arati si fara admin ti-o aratati , patetic.
♥ ηєумαя ♥ .
♥ ηєумαя ♥ .
FRH Player

Status : Teddy Killerz :> ♥

Posts : 276
Age : 25
Location : Bucharest

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Alexis February 28th 2016, 13:51

♥ ηєумαя ♥ . wrote:
Alexis wrote:
Mahrez wrote:1. Fain blat cu DrG manilor, ney avea 6 voturi din 6 posturi iar acum brusc 3 din ele sunt editate cu voturi pentru DrG - Prin urmare, nu poti da edit la propriul post, doar un admin poate.
2. Voi il votati pe DrG pentru ca are goluri, assisturi si ca e vechi, sa fim seriosi, DrG a jucat si AM si pentru ca e vechi nu e motiv, aici sa voteaza jucatorul sezonului nu al sezoanelor din urma.

Votez Class pentru ca a evoluat mult in ultimul timp, dar oricum blatul va castiga deci nu mai are sens votul meu.

Termină-te!

copil prost si obsedat, noi nu suntem disperati ca voi ma rahatilor, oricum suntem peste voi la orice ore ne doare fix in pl de astea, voi va dati viata sa iesiti cei mai votati, nu vedeti in plm ca unu isi face alt cont sa se voteze, altii tot de la voi din echipa va voteaza pe voi, ce pula mea sunteti asa obsedati ma de jocu asta? DrG a fost cu 20 de clase peste toata echipa voastra, are cel mai mult XP, cum rasa ma-tii sa spui ca nu merita drg? neymar nici nu trebuia sa il pun ca e pe 6, sa zica mersi, i-am mai pus si 6 xp in plus, voi nu o sa ajungeti niciodata nicaieri cu atitudinea asta de ofticati infecti, ati stat sa vedeti cine are cele mai multe voturi ca sa votati pe ala cu cele mai putine ca sa iasa de la echipa voastra, sunteti inapoiati rau nu am ce sa zic despre voi, din cate vedeti sunteti genu' de retarzi care trag liga in jos, care ne fac de ras

Eu nu am observat ca mad sa te injure sau ceva gen , vad ca ai o atitudine total aiurea , ne-am facut conturi sa ne votam tu chiar esti distrus ? Lv cu rap nici nu stiau cum sta treaba cu sistemu' de vot si da probabil daca era poll ne-am fi votat singuri , dar nu stiu ce sa zic despre voi . Mereu ma bagi pe mine in conversatia ta cu mad . spui ca a fost drg cu 20 clase peste noi , scuteste-ma ma bunule daca esti asa smecher vedeti de treaba ta , noi futem liga ? uita-te la atitudinea ta si fii serios in sloboz ca deja m-am convins , fara admin cu admin ai aceeasi atitudine doar ca -admin nu o arati si fara admin ti-o aratati , patetic.

tu esti o balega fara nici o valoare nu stiu ce te aprinzi asa, vrei sa ma sperii? 
Soul isi face cont sa se voteze, LV cu rap va voteaza pe voi, ratati prosti, nu aveti un pic de fairplay in voi, practic v-ati dat si de gol ca asta era intentia voastra, sa va votati pe voi =)) eu am atitudine de jmeker ma cand vreau eu, ca injur sau ca nu injur sunt peste tine la orice nu iti fa probleme de cum vorbesc eu, sanki  DM of the Season 1f609  DM of the Season 1f4aa  DM of the Season 1f4aa
Alexis
Alexis
FRH Player

Posts : 340

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by ♥ ηєумαя ♥ . February 28th 2016, 13:54

=)) cine s-a aprins ma nici macar nu ti-am zis ceva direct ,vad ca devii frustrat daca sare cineva pe tine asa ,, fara sens '' . Macar eu joc de 4fun , sper ca stii asta ca niciodata nu m-am certat cu tine , te-ai aprins ca mad23 a spus adevaru' daca nu era asa o lasai pur si simplu sau daca inca mai tineai gradu' de admin eu nici nu voiam sa ma bag in chestia asta dar l-ai injurat pe mad fara sa-ti faca nimic ne faceti ofticati dar am condus cu 2-0 si am luat 4-2 si nu am plans cat despre voi spuneati in meci ,, urat meci '' n-a mai fost urat cand ati castigat nu ? vai . apropo se cam vede cine plange ca nu ia ,, topu' ''
♥ ηєумαя ♥ .
♥ ηєумαя ♥ .
FRH Player

Status : Teddy Killerz :> ♥

Posts : 276
Age : 25
Location : Bucharest

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Alexis February 28th 2016, 14:01

♥️ ηєумαя ♥️ . wrote:=)) cine s-a aprins ma nici macar nu ti-am zis ceva direct ,vad ca devii frustrat daca sare cineva pe tine asa ,, fara sens '' . Macar eu joc de 4fun , sper ca stii asta ca niciodata nu m-am certat cu tine , te-ai aprins ca mad23 a spus adevaru' daca nu era asa o lasai pur si simplu sau daca inca mai tineai gradu' de admin eu nici nu voiam sa ma bag in chestia asta dar l-ai injurat pe mad fara sa-ti faca nimic ne faceti ofticati dar am condus cu 2-0 si am luat 4-2 si nu am plans cat despre voi spuneati in meci ,, urat meci '' n-a mai fost urat cand ati castigat nu ? vai . apropo se cam vede cine plange ca nu ia ,, topu' ''

1. joci 4fun si deja ai intrat in depresie ca nu iei DM = ratat
2. eu m-am aprins? eu v-am zis realitatea, daca nu o acceptati sincer nu imi pasa
3. nu l-am injurat l-am jignit, puteti sa o faceti si voi, ma doare in pl
4. pai cum nu ati plans cand mahrez sau rap cine era, a dat rq din meci si la inceput zicea ca il doare in pl de campionat? trist nu? 
5. noi de la dd nu plangem nici unu, stim deja cine au fost supremii in sezonu asta, de ce as pune suflet ca voi sa ma chinui sa iau asa ceva?  lv, rap, soul si aztecas ala tovarasii vostrii va votau pe voi fustratilor, va dati viata pentru un award va mint eu? Smile)
Alexis
Alexis
FRH Player

Posts : 340

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Mahrez February 28th 2016, 14:04

Alexis wrote:[copil prost si obsedat, noi nu suntem disperati ca voi ma rahatilor, oricum suntem peste voi la orice ore ne doare fix in pl de astea, voi va dati viata sa iesiti cei mai votati, nu vedeti in plm ca unu isi face alt cont sa se voteze, altii tot de la voi din echipa va voteaza pe voi, ce pula mea sunteti asa obsedati ma de jocu asta? DrG a fost cu 20 de clase peste toata echipa voastra, are cel mai mult XP, cum rasa ma-tii sa spui ca nu merita drg? neymar nici nu trebuia sa il pun ca e pe 6, sa zica mersi, i-am mai pus si 6 xp in plus, voi nu o sa ajungeti niciodata nicaieri cu atitudinea asta de ofticati infecti, ati stat sa vedeti cine are cele mai multe voturi ca sa votati pe ala cu cele mai putine ca sa iasa de la echipa voastra, sunteti inapoiati rau nu am ce sa zic despre voi, din cate vedeti sunteti genu' de retarzi care trag liga in jos, care ne fac de ras
Nu-mi pasa de jocul asta asa cum zici tu, dupa cum vezi nici nu ma mai implic, nu mai joc, pur si simplu nu-mi pasa. Nu imi pasa de nimic in jocul asta, mi se rupe pula de smecheriile voastre si mistocariile voastre, e doar un joc si nimanui nu trebuie sa le fie frica de campionii unui joc 2d. Zici ca ai 17 ani, nu? Din ceea ce spui reiese ca de 14 nu treci, scrii numai prostii, si jignesti ca un terminat. Eu te-am luat cu frumosul, daca tu esti inapt n-ai decat sa injuri, putin imi pasa.

Nu-mi pasa cum joaca DrG, bravo lui ca e peste echipa mea, NU-MI PASA. Este realizat ca-i bun pe jocul asta? Castiga un ban pe urma ca e DM-ul sezonului? Neah, nu cred. Tu nu vezi ca nici n-ai citit ce-am scris? Tot pe a ta o tii. Am zis ca a jucat si AM, era normal sa faca XP din pozitia aia.

Cum adica tragem noi FRH-ul in jos? FRH-ul e facut deja de rusine de inainte sa intram noi in liga asta. Nimanui nu ii pasa de Romania in jocul asta, toti ne considera tigani, cocalari si inculti. In Romania voi ne considerati piedica pentru ca suntem mai noi pe jcoul asta ca jumate din cea mai ramas aici. Asta e mentalitatea voastra, nu si a strainilor. Nu stiu daca m-ai vazut tu pe mine in HaxTrick sa pun o manea mai jos dupa ce confirm, ca niste cocalari inculti gen cum ati facut voi in HCL.

Sunteti voi buni la HaxBall, dar cativa din echipa aia a voastra sunteti niste jeguri de oameni.
Mahrez
Mahrez
FRH Player

Posts : 276

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Soul. February 28th 2016, 14:12

Alexis wrote:
♥ ηєумαя ♥ . wrote:
Alexis wrote:
Mahrez wrote:1. Fain blat cu DrG manilor, ney avea 6 voturi din 6 posturi iar acum brusc 3 din ele sunt editate cu voturi pentru DrG - Prin urmare, nu poti da edit la propriul post, doar un admin poate.
2. Voi il votati pe DrG pentru ca are goluri, assisturi si ca e vechi, sa fim seriosi, DrG a jucat si AM si pentru ca e vechi nu e motiv, aici sa voteaza jucatorul sezonului nu al sezoanelor din urma.

Votez Class pentru ca a evoluat mult in ultimul timp, dar oricum blatul va castiga deci nu mai are sens votul meu.

Termină-te!

copil prost si obsedat, noi nu suntem disperati ca voi ma rahatilor, oricum suntem peste voi la orice ore ne doare fix in pl de astea, voi va dati viata sa iesiti cei mai votati, nu vedeti in plm ca unu isi face alt cont sa se voteze, altii tot de la voi din echipa va voteaza pe voi, ce pula mea sunteti asa obsedati ma de jocu asta? DrG a fost cu 20 de clase peste toata echipa voastra, are cel mai mult XP, cum rasa ma-tii sa spui ca nu merita drg? neymar nici nu trebuia sa il pun ca e pe 6, sa zica mersi, i-am mai pus si 6 xp in plus, voi nu o sa ajungeti niciodata nicaieri cu atitudinea asta de ofticati infecti, ati stat sa vedeti cine are cele mai multe voturi ca sa votati pe ala cu cele mai putine ca sa iasa de la echipa voastra, sunteti inapoiati rau nu am ce sa zic despre voi, din cate vedeti sunteti genu' de retarzi care trag liga in jos, care ne fac de ras

Eu nu am observat ca mad sa te injure sau ceva gen , vad ca ai o atitudine total aiurea , ne-am facut conturi sa ne votam tu chiar esti distrus ? Lv cu rap nici nu stiau cum sta treaba cu sistemu' de vot si da probabil daca era poll ne-am fi votat singuri , dar nu stiu ce sa zic despre voi . Mereu ma bagi pe mine in conversatia ta cu mad . spui ca a fost drg cu 20 clase peste noi , scuteste-ma ma bunule daca esti asa smecher vedeti de treaba ta , noi futem liga ? uita-te la atitudinea ta si fii serios in sloboz ca deja m-am convins , fara admin cu admin ai aceeasi atitudine doar ca -admin nu o arati si fara admin ti-o aratati , patetic.

tu esti o balega fara nici o valoare nu stiu ce te aprinzi asa, vrei sa ma sperii? 
Soul isi face cont sa se voteze, LV cu rap va voteaza pe voi, ratati prosti, nu aveti un pic de fairplay in voi, practic v-ati dat si de gol ca asta era intentia voastra, sa va votati pe voi =)) eu am atitudine de jmeker ma cand vreau eu, ca injur sau ca nu injur sunt peste tine la orice nu iti fa probleme de cum vorbesc eu, sanki  DM of the Season 1f609  DM of the Season 1f4aa  DM of the Season 1f4aa

Mane usor nu ma baga pe mine in discutia ta, eu nu mi-am facut cont sa ma votez singur, poti verifica IP ca tot esti asa bun admin, eu ti-am spus sa nu mai vorbesti lucruri ampulea despre mine cand nu e asa. Acum gura.
Soul.
Soul.
FRH Player

Posts : 408
Age : 25

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Soul. February 28th 2016, 14:16

A si ziceai ca numele ala il am si pe cs:go, se vede ca nu stii cum sta treaba cu STEAMU'. Uite link de la profilul meu daca doresti. Iar eu daca nu eram FP, nu votam sabz si sc30 si votam lv si arj Wink asa ca nu mai scoate atatea cacaturi pe gura, ok?

http://steamcommunity.com/profiles/76561198162578997/
Soul.
Soul.
FRH Player

Posts : 408
Age : 25

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by elvedi February 28th 2016, 14:18

Votez Ron!

elvedi
FRH Player

Posts : 45
Age : 22

Back to top Go down

DM of the Season Empty Re: DM of the Season

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum